Portfólio našich služieb

ENTONOX – Rajský plyn

Od teraz sa budete k zubárovi tešiť!
ENTONOX je zmes medicinálnych plynov pre okamžité použitie. Jeho zloženie pozostáva
z 50% oxidu dusného a 50% kyslíka. Znižuje vnímanie bolesti a má uvoľňujúci a ľahko
upokojujúci účinok, ktorý prichádza už po 2-3 minútach inhalácie.
Entonox sa podáva cez inhalačnú masku, kedy pacient vdychuje zmes plynov dávkovanú
nádychovým ventilom. V niektorých prípadoch sa u pacientov, ktorí majú problém s
používaním nádychového ventilu (napr. u malých detí) používa nosová maska s kontinuálnym
prietokom. Zobraziť viac

Bezplatná preventívna prehliadka

Aby vás nič nebolelo a nemuseli ste mať strach zo zubára, v prvom rade je dôležitá prevencia. Práve preto u nás v RoyalDent absolvujete všetky preventívne prehliadky zadarmo. Pravidelné ročné preventívne prehliadky majú u nás dospelí bezplatne 1x ročne, deti a mládež do 18 rokov dokonca 2x ročne. Bez poplatku máte u nás aj vstupnú preventívnu prehliadku pred prvým ošetrením.

Bezbolestné ošetrenie zubného kazu

Áno, naozaj. Už vás nikdy nič nemusí bolieť, sľubujeme. Ako to? Našou prioritou je totiž pohoda pacienta, preto sme sa rozhodli zaviesť ošetrovanie zubných kazov v lokálnej anestéze od toho najmenšieho až po rozsiahle defekty. Pri ošetrovaní zubných kazov používame amalgámové (čierne) a fotokompozitové (biele) výplne. Výsledkom celého ošetrenia bude estetické vymodelovanie zubnej výplne na nerozoznanie od pôvodného tvaru zubu. Tak, akoby ste ani nevedeli, že ste nejaký kaz mali…

Zhotovovanie zubných náhrad

Človek dokáže prísť o zuby vekom, pri úraze či kvôli chorobe. Nech už je ale príčina akákoľvek, u nás v RoyalDent vám dokážeme vytvoriť zubné náhrady na mieru do jedného až dvoch týždňov. Pri strate jedného alebo viacerých zubov nahrádzajú pôvodné zuby fixné náhrady, tzv. korunky a mostíky. Pri strate väčšiny alebo všetkých zubov sú to dobre známe protézy, alebo odborne aj snímateľné zubné náhrady. V prípade, že sa časť zubov zachovala a náhrada sa má o čo oprieť, môže byť riešením aj čiastočne snímateľná náhrada. Príďte sa poradiť a nemajte traumu z chýbajúcich zubov.

Dentálna hygiena

Čistiť, čistiť a čistiť. Učia nás to odmalička, však? Čo ak to ale robíte nesprávne? Jednou z hlavných úloh našich dentálnych hygieničiek je okrem iného aj profylaktická inštruktáž a nácvik ústnej hygieny u detí a dospelých. Naše hygieničky vám radi poskytnú aj ďalšie služby:

  • odstránenie mäkkých zubných povlakov
  • odstránenie zubného kameňa ultrazvukom
  • ošetrenie parodontálnych vačkov
  • lokálna fluoridácia zubov
  • airflow na odstránenie povlakov a potravinových škvŕn zo zubných povrchov
  • odstránenie fajčiarskych povlakov
  • poskytovanie rád o vhodnom stravovaní v profylaxii zubného kazu
  • inštruktáž v používaní vhodných pomôcok ústnej hygieny
  • predaj pomôcok určených na dentálnu hygienu (kefky, medzizubné kefky, pasty, ústne vody, zubné nite, superflos)

Predaj pomôcok ústnej hygieny

V ambulanciach RoyalDent máte možnosť zakúpiť si pomôcky určené na hygienu ústnej dutiny v tej najvyššej kvalite. Čo ponúkame? Kefky na bežné každodenné použitie, jednozväzkové kefky na dôkladne dočistenie ťažko prístupných miest a na čistenie zubov pri používaní zubných strojčekov, medzizubné kefky, dentálne nite, ústne vody, škrabky na jazyk, zubné pasty rôzneho druhu(ochraňujúce sklovinu, proti krvácaniu, bieliace atď.), prípravky na starostlivosť o zubnú protézu. Navyše každý pacient, ktorý u nás absolvuje dentálnu hygienu získava zľavu 5% na nákup týchto produktov! Doprajte svojim ústam kvalitnú starostlivosť a navštívte ambulancie RoyalDent.

Bielenie zubov

Biele zuby sú dnes už takmer povinnosťou. Kto ich nemá, nie je in. Nesprávne a neodborné bielenie však môže spôsobiť nenávratné škody. V RoyalDent vám ponúkame sadu na domáce bielenie pomocou nosičov individuálne zhotovených nosičov, alebo odborné a bezpečné bielenie u nás v ambulancii. v prípade ak ide o devitálny (mŕtvy) zub, ten zvykne časom zmeniť farbu a nie je rovnaký ako ostatné zuby. Aj s týmto problémom vám vieme pomôcť.Nechajte si poradiť os skúsených lekárov a dosiahnite naozaj žiarivo biely a dlhotrvajúci výsledok.

Lepenie kamienkov na zuby

Chceli by ste mať netradičný módny doplnok? Potom vyskúšajte estetické kamienky na zuby. Kamienky sa adaptujú na prednú plôšku frontálnych zubov tak, že sa podklad pre kamienok najskôr zdrsní a potom kamienok vložíme na zub štandardným spôsobom a s rovnakým materiálom ako bielu plombu. Nedochádza teda k žiadnemu narušeniu zubu. Nechajte váš úsmev doslova zažiariť.

Zubná technika

Spoločnosť RoyalDent s.r.o. disponuje od roku 1996 vlastnou zubnou technikou. Viac ako 20 rokov sa naši laboranti vzdelávajú a zdokonaľujú svoje zručnosti v tejto oblasti. Náš profesionálny a individuálny prístup ku každej zhotovovanej zubnej náhrade Vám zaručí dokonalú spokojnosť pacientov a teda aj Vám. Samozrejmosťou je poradenstvo a konzultácie s našimi technikmi vo všetkých fázach prípravy, aby sme dokázali zabezpečiť výsledok presne podľa Vašich predstáv. Portfólio našich služieb je naozaj široké. Zhotovujeme všetky typy zubných náhrad (korunky, mostíky, fixná protetika, čiastočne snímateľná protetika, fazety atď.) Taktiež ponúkame aj opravy protetických prác. V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať MDDr. Jakub Jánošík EMAIL: manager@royaldent.sk MOBIL: 0915 978 781