O našej ambulancii

Zubné ambulancie RoyalDent

Ambulancie RoyalDent sú tu pre Vás už od roku 1994. Z pôvodne jednej súkromnej praxe je dnes viacero špičkových ambulancii na Slovensku. Prečo by ste mali dôverovať práve nám?

o_nas_2

Zubári so skúsenosťami

Sme tu pre vás už viac ako 25 rokov. Základ nášho úspechu tvoria dlhoročné skúsenosti, priateľský a individuálny prístup ku každému z Vás a moderné vybavenie. Tisícky spokojných pacientov hovoria samy za seba.

o_nas_3

Kvalita za rozumnú cenu

Ku každému pacientovi pristupujeme individuálne a s veľkou mierou profesionality. Máme zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami, takže u nás určite nenecháte celú výplatu.

o_nas_4

Príjemný a milý personál

V každej ambulancii pre vás bude vždy zubný lekár, sestra a dentálna hygienička. A keď myslíme pre vás, tak naozaj pre vás – s úsmevom a ochotou každý deň.

o_nas_5

Moderné vybavenie

V každej ambulancii máme špičkové vybavenie, ktoré nám výrazne pomáha pri práci a liečení. Nájdete u nás napr. intraorálny RTG, rádioviziografiu, laser na ošetrenie citlivých zubných krčkov či profesionálny prístroj na bielenie zubov.

o_nas_6

Vlastné zubotechnické laboratórium

Od roku 1996 má u nás miesto aj zubná technika. Vďaka tomu sú všetky protetické práce rýchlejšie a kvalitnejšie. Dokonca už od 7 pracovných dní.

o_nas_7

Garantovaná záruka

Za svojou prácou si stojíme. Aj preto máte v RoyalDent záruku na všetky naše výrobky aj na zubné výplne až 2 roky.

o_nas_8

Flexibilné objednávanie

Objednať sa u nás môžete telefonicky, emailom alebo cez web stránku. Výhodou sú krátke doby objednávok, čakacie doby na ošetrenie sú maximálne do týždňa.

o_nas_9

Ráno aj večer

Ak ste bolestivý prípad, ošetríme vás ráno do 9:00 prednostne aj bez objednávky. Ak naopak pracujete do neskorých poobedňajších hodín, môžete sa objednať vo vybraných dňoch až do 18:00.

o_nas_10

Priestor pre nových pacientov

Zubárom sa často stáva, že naplnia svoju kapacitu a potom už nových pacientov neberú. V RoyalDent sa vám to určite nestane, keďže máme dostatočne veľký tím a štyri ambulancie. Stále prijímame aj nových pacientov a už teraz sa na vás tešíme!